Turnir i egzibicija za kraj Ljetne škole stolnog tenisa u Bariloviću 2021.

naslovna novost
22/07/2021

Nedjeljnim turnirom i egzibicijom završena je Ljetna škola stolnog tenisa u Bariloviću. Zlatom se okitio Stjepan Magdić pobjedivši u finalu Mihaela Licitara u vrlo neizvjesnom i napetom meču, rezultatom 3:2 u setovima. Za treće mjesto igrale su Nela Škrtić i Lora Bosiljevac gdje je višu razinu koncentracije i mirnoće u petom setu pokazala Nela i rezultatom 3:2 osvojila treće mjesto. Svi koji nisu prošli grupu igrali su utješni turnir koji se bazirao na bodovanju izvedbe udaraca, fizičkih sposobnosti i motorike, a najbolji je bio Ivan Luketić. Glavni turnir vodio je Tomislav Fot iz STK Marathona, a utješni turnir za mlađe polaznike Josip Trupković iz STK Duge Rese. Sudili su Ema Malešević, Anamarija Horvat i Laura Rukavina. Svi sudionici su dobili medalje za sudjelovanje, a najuspješniji na turniru osvojili su obiteljske ulaznice za slatkovodni akvarij Aquatiku. Želimo čestitati svim polaznicima na trudu i zalaganju koje su pokazali na treninzima te fer natjecanju u sportskoj areni.

 

Nakon dodjele medalja prisutnima se obratila ravnateljica OŠ Barilović, Vesna Car, i naglasila koliko je bitno bavljenje sportom u dječjoj dobi te koliko to utječe na cjelokupan razvoj djece. Najavila je spremnost na daljnju suradnju, ali i plan izgradnje školske sportske dvorane.

 

Vrhunac dana svakako je bio egzibicijski meč našeg proslavljenog reprezentativca i olimpijca Roka Tošića i domaćeg superligaša Luke Mateše koji su na vrlo atraktivan način pokazali koliko stolni tenis može biti brz, eksplozivan, ali i zabavan.

 

Slika
1
Slika
2
Slika
3
Slika
4
Slika
5
Slika
6
Slika
7
Slika
8
Slika
9
Slika
10
Slika
11
Slika
12
Slika
13
Slika
14
Slika
15
Slika
16
Slika
17
Slika
18
Slika
19
Slika
20
Slika
21
Slika
22
Slika
23
Slika
24
Slika
25
Slika
26
Slika
27
Slika
28
Slika
29
Slika
30
Slika
31
Slika
32
Slika
33
Slika
34
Slika
35
Slika
36