Aquatika nagrađuje najbolje polaznike Ljetne škole stolnog tenisa u Bariloviću

autor Denis Stošić
22/07/2021

Na besplatnoj Ljetnoj školi stolnog tenisa u Bariloviću sudjelovat će 16 učenika OŠ Barilović, a posebno nas veseli veliki odaziv djevojčica. Ovom školom dovodimo stolni tenis u male ruralne sredine gdje djeca najčešće nemaju priliku birati kojim se sportom žele baviti. Projekt je podržala i AQUATIKA – SLATKOVODNI AKVARIJ KARLOVAC poklanjajući 4 obiteljske ulaznice za najuspješnije polaznike škole.  Osim sporta i zabave u Ljetnu školu uključene se i udruga Sportanac te studenti PMF-a  (SEZMA – Epicentar znanja!) koji će održati edukativne radionice.  Tako će naši mali stolnotenisači naučiti puno toga o zdravoj prehrani i tjelesnoj aktivnosti, o potresima i unutrašnjosti Zemlje, ali i riječnim ribama i riječnim ekosustavima zahvaljujući AQUATIKA – SLATKOVODNOM AKVARIJU KARLOVAC.

 

Autor fotografije: Denis Stošić